Hos Dan Delektron er vi en blandet gruppe af mennesker på holdet. Vi nyder godt af hinandens forskelligheder og ser det som fællesskabets styrke. Vi har et bredt aldersspektrum, vores baggrunde og uddannelser spender vidt, og hos os kan man høre dialekter fra hele Danmark.
Her nedenfor finder du vores hold:  

 

Hovedkontor

Kenn Hansen

Direktør og ejer af Dan Delektron

Kenn er uddannet elektriker og har i de seneste 20 år arbejdet med elsikkerhed, salg, marketing og ledelse. 

 

 

Mobil: 2075 4576

Mail: kenn@dandel.dk


 

Preben Jensen

Teknisk rådgiver

Preben er elektrikeruddannet og el-installatør. 

 

 

 

Mobil: 2024 6990

Mail: preben@dandel.dk


 

Poul Rasmussen

Lager og værksted

 

 

 

 

 

Mobil: 2810 6963

Mail: lager@dandel.dk


 

Monica Strand

Bogholderi og administration

 

 

 

 

 

Mobil: 2812 9696

Mail: monica@dandel.dk


 

Dorthe Lykke

Administration

 

 

 

 

 

Mobil: 2679 1126

Mail: dorthe@dandel.dk


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Montørstaben

Brian Jensen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2075 0848

Mail: mail@dandel.dk


 

Claus Hansen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2779 5817

Mail: mail@dandel.dk


 

Erik B. Hansen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2075 4579

Mail: mail@dandel.dk


 

Flemming Pedersen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2075 4571

Mail: mail@dandel.dk


 

Ivan Storm

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2075 4573

Mail: mail@dandel.dk


 

Lars S. Hansen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2829 0541

Mail: mail@dandel.dk


 

Lasse Rasmussen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 3164 9976

Mail: mail@dandel.dk


 

Mathias B. Dahlgaard

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2829 0533

Mail: mail@dandel.dk


 

Ole Johansen

Montør

 

 

 

 

 

Mobil: 2075 4574

Mail: mail@dandel.dk


 

Peter Pørksen

Montør

Tillidsrepræsentant

 

 

 

 

Mobil: 5359 7649

Mail: mail@dandel.dk


 

Uffe Olesen

Montør

Arbejdsmiljørepræsentant

 

 

 

 

Mobil: 5359 7652

Mail: mail@dandel.dk


 

Stil os gerne en udfordring

Vi leverer rådgivning, montage, konsulentydelser, projektløsninger samt eftersyn og vedligehold over hele landet. 

Har du en opgave, et udbud, spørgsmål, søger projekteringsbistand så kontakt os. Uanset hvornår vi kommer med i processen, så er vi på løsningsholdet.